Kobiecy portret i Sensualna buduarowa sesja to jedna z wielu opcji, którą oferuję 🙂 Miasto Wrocław i okolice daje sporo możliwości i tylko wyobraźnia jest tu ograniczeniem.

Znaczenie zmysłowości dla każdej kobiety nie jest takie samo. Dla jednej to będzie sexowna koronkowa bielizna, dla drugiej puszysty sweter a dla innej taliowana marynarka.
Dlatego każda sesja jest zupełnie inna, twórcza, piękna – WYJĄTKOWA!

Zmysłowa sesja kobieca to coś, czego każda kobieta powinna doświadczyć. Niezależnie od wieku lub ewentualnych kompleksów. Kompleksy każda z nas ma i nie ma kobiet idealnych, ale pomogę Ci sprawić aby kompleksy zamieniły się w atut, lub poprostu je zniwelować tak by podnieśc swoją samoocenę 🙂

Sesja sensualna może pokazywać kobietę w rożnych odsłonach. W końcu my kobiety też jesteśmy różne, mamy różne gusta i humorki 🙂 Na takową sesje kobiecą warto zabrać swoją ulubioną bieliznę z koronki, czy małą czarną lub jakieś body. Jeżeli jednak jest to dla Ciebie zbyt odważna opcja możesz pozować w jeansach i ulubionej koszulce.
Odpowiednią opcją może być również klasyczny wybór, tak jak oversizowa biała koszula, obszerny sweterek lub elegancka marynarka.

Z przyjemnością służę pomocą w doborze odpowiedniej stylizacji na sesji, więc nie ma potrzeby obawiać się o swój wybór 🙂

Warto podkreślić, że każda sesja wymaga starannego przygotowania.

Dodatkowo pamiętaj, że przed każdą sesją wysyłam autorski poradnik w którym dokładnie opisałam jak przygotować się do naszego spotkania 🙂Sesja kobieca
z pewnością budzi wiele obaw i wątpliwości. Czy to na pewno dla mnie? A już za późno. A to poczekam na lepszą formę. Co znajomi powiedzą? Jestem niefotogeniczna, aparat mnie nie lubi ; nie umiem pozowaćitp itd Wiele pytań i wiele odpowiedzi 🙂
Często zastanawiamy się, jak będziemy prezentować się na zmysłowych zdjęciach, pozując w eleganckiej bieliźnie.

Takie wątpliwości i pytania są całkowicie zrozumiałe, ale jestem wraz z moją stylistką od tego by sprawić, abyś podczas sesji czuła się piękna, zmysłowa, pewna siebie i w pełni kobieca niezależnie czy będziesz pozowała w bieliźnie czy też w dresie 🙂

Dodatkowo w trakcie sesji pomagam się ustawić, pozować zaproponować Ci takie ustawienia byś wyszła jak najkorzystniej 🙂

Najczęściej te Panie które miały najwiecej obaw wychodzą zadowolone z sesji zdjęciowych całe rozpromienione już po obejrzeniu surowych zdjęć !

” To naprawdę ja?”
„Niemożliwe, chyba photoshopa masz juz w aparacie”

Wykonanie profesjonalnego makijażu dostosowanego specjalnie do sesji kobiecej i staranna stylizacja włosów stanowią nieodłączny element każdej sesji.

Obserwowanie klientek, które spoglądają w lustro po ukończeniu makijażu, jest naprawdę niezwykłym doświadczeniem zarówno dla nas jak i dla osoby fotografowanej, że już zaczęła się magia sesji kobiecej.

To niezwykłe uczucie oglądać nasze klientki, które przyglądają się w lustrze po zakończonym makijażu i trudno jest im uwierzyć własnym oczom jak pięknie wyglądają w nowej odsłonie 🙂

Pamiętaj to nie jest zdjęcie do dowodu więc bez obaw – z każdej stylizacji robimy po kilka -nascie -dziesiąt ujęć byś miała z czego wybrać to udane zdjęcie na którym czujesz się kobieco i wyjątkowo.


Fotografia sensualna lub bardziej intymna we Wrocławiu to obszar nieograniczonych możliwości. Dolny Śląsk jest pełen magicznych miejsc, które stanowią doskonałą inspirację. Nie bez przyczyny się mówi iż Dolny śląsk jest najpiekniejszym rejonem Polski. Spójrzmy chociaż na okolice Wałbrzycha i Zamku Książ, Rudawy Janowickie czy Kotlinę Kłodzko. Mamy tyle pięknych miejscowości! Obok Wałbrzycha przecież graniczy cudowne Szczawno- Zdrój. Oława też ma kilka ciekawych plenerów tj i mniejsze miejscowości przynależące! Możliwości jest sporo! Ogranicza tylko nas wyobraźnia!

Dodatkowo atutem jest to, że nasz zespół to kobiety dla kobiet 🙂
Nie musisz czuć się skrępowana. Na każdej sesji panuje babska atmosfera. Możesz zabrać swoje ulubione prosecco, właczymy w tle Twoją ulubioną muzykę i w akompaniamencie babskich pogaduch zaczynamy tworzyć własną hostorię w postaci kobiecego portretu.

Powracając jeszcze do sensualu, nie upieram się że główną garderobą jak wspominałam wyżej musi być bielizna, pończochy czy body…. nie nie nie 🙂 Przecież może to być piękna tiulowa spódnica i zabudowane body.

Sensual dla mnie osobiscie to też emocje, delikatność, gra spojrzeniem ( czyt. uwielbiamy rzęsy).

Sesja buduarowa Wrocław w apartamencie

Sesja buduarowa Wrocław (czasem również pisana jako „sesja budoarowa”) to rodzaj sesji fotograficznej, który koncentruje się na uwiecznieniu zmysłowości, intymności i elegancji osoby pozującej, zazwyczaj w luksusowym i przytulnym otoczeniu, takim jak sypialnia, hotelowy apartament lub inny wyjątkowy lokal.

Osobiście wole minimalistyczne apartamenty do swoich sesji aby dodatki nie odciągały uwagi od modelki a skupić się na pięknie osoby fotografowanej i jej uczuciu toważyszącym w tej konkretnej chwili.

Sesje buduarowe są często wykonywane dla prywatnych celów, takich jak podarunek dla partnera, upamiętnienie swojej kobiecości ale mogą także służyć jako wyraz osobistej pewności siebie i piękna. Nie ważne ile masz kg, ile tygrysich paseczków tzw barw wojennych życia 🙂 czy ile lat. Wartość nie zależy od wieku czy wagi, każda z nas posiada swoje unikalne atuty, które staram się podczas sesji podkreślać.


Główne cechy sesji buduarowych to:

Zmysłowość: Sesje buduarowe skupiają się na wyrażeniu zmysłowości i elegancji modelki lub modela w subtelny i estetyczny sposób.

Intymność: Mimo że sesje te mogą uwzględniać bieliznę, koronki lub nagość, zazwyczaj utrzymują delikatny charakter i zachowują poufność.

Estetyka i Artystyczność: Fotografowie często wykorzystują specjalne techniki oświetleniowe i kompozycyjne, aby stworzyć piękne i wyrafinowane obrazy.

Samoakceptacja: Sesje buduarowe mogą pomóc osobom poczuć się pewniej siebie i docenić swoje ciało i urodę.

Prezent dla Partnera: Często są wykonywane jako prezent dla partnera, na przykład z okazji rocznicy lub ślubu.

Wyjątkowa Pamiątka: Sesje te pozostawiają trwałe wspomnienia i piękne zdjęcia, które można zachować na lata.

Sesje buduarowe to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala modelce lub modelowi poczuć się pięknie i pewnie siebie oraz stworzyć trwałą pamiątkę. Istnieje wiele różnych stylów i podejść do sesji buduarowych, dlatego warto omówić swoje oczekiwania i komfort z fotografem przed rozpoczęciem sesji.


Agnieszka Maurea
Agnieszka Maurea
„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” Eleanor Roosevelt

Komentarze są wyłączone.