🔥🔥🔥Dzień dobry🔥🔥🔥 tak baaardzo
w ten pierwszy fajnydziałek października !!!
Ostatnio uaktualniając  profile na różnych stronach zauważyłam, że coraz bardziej popularną formą prezentacji są nie tylko zdjęcia, ale także videoprezentacje.
Co prawda jakieś tam już potworzyłam i gdzieś krążą po sieci, ale przypomniała mi się zajawka z CKM.pl.
Jeeeezuuu ILE uśmiechu to wywołało na mojej twarzy to sobie nie zdajesz nawet z tego sprawy!
Doszło do mnie, że przecież od tej sesji zaczęłam swoją przygodę z sesją kobiecą, sesją bieliźnianą, sesją SENSUALNĄ!
Zanim doszło do tej sesji realizowałam wszelkiego rodzaju zlecenia fotograficzne. Długo szukałam swojej ścieżki, swojego stylu. Wtedy do końca jeszcze nie wiedziałam jaką tematykę  fotografować. Ta sesja zmieniła wszystko! Wcześniej pracowałam z modelkami oczywiście – ale  błądziłam między beauty, jakiś fashion i cholera wie co jeszcze.
Jakież moje zdziwienie było, jak się dowiedziałam na miejscu, że zdjęcia mają odbyć się w świetle dziennym – o bosche, ależ panikowałam!
-Jak to światło zastane? Jakie dzienne? Gdzie lampy? Co ja biedna pocznę!!! WTF? #$%^&**#@
Słuchaj, ale jak modelki zaczęły pozować, nawiązała się interakcja, popatrzyłam na kadry – Co tu się wyprawia?! MAGIA.
Pełen sensual, kobiecość, uwodzenie bez rozbierania. Wtedy olśniło mnie… TAK, chcę brnąć tą ścieżka! To jest Toooo! Jupi jupi jeeeeej.
Wróciłam po tej sesji naładowana taka energią, że ja już nic innego nie chciałam robić.
Jestem kobietą, sama wiem jak ważne jest to jak się czujemy, bo nie oszukujmy się ale też to ma wpływ jak postrzegają nas inni. Każda z nas chce czuć się kobieco, wyjątkowo, sexownie i żeby nie jeden facet powiedział- ONA jest zajebista! To samo tyczy się panów. Taka sesja może być i w drugą stronę. Fajna sesja  apartamentowa w luźnym autficie czy nawet bieliźnie. Nie raz pobłądziło się wzrokiem na reklamy z udziałem  choćby Davida Beckhama.
No i tak do dzisiaj pozostałam wierna sensualowi.
I wiesz co lepsze? Sama raz na jakiś czas też sobie ustrzelę takie zdjęcie ( nie zawsze szewc chodzi bez butów :)) i powiem Ci z doświadczenia,  że faktycznie nie dość iż podnosi  samoocenę, dodaje pewności siebie, czujesz się bardziej sexi to na koniec masz zdecydowanie lepszy humor widząc efekt. I najważniejsze – pamiątka na długie lata 🙂
Zaraz padnie pytanie- No ale jak w ogóle wpadłaś na to by zostać fotografem? eee za długi ten text się zrobi i odpowiem na to kiedy indziej 😛
Odrębną też kwestią jest (sama na tym się złapałam szukając tutoriali), że takie filmiki są źródłem zajebistej wiedz i inspiracji. Z takich zajawek można wyciągać  spore wnioski np. ustawienie światła, kąt padania światła, użyty sprzęt czy pozycje modelek. Polecam przeglądać zajaweczki – czerpać z nich istotne dla siebie informacje.

 

Agnieszka Maurea
Agnieszka Maurea
„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” Eleanor Roosevelt

Dodaj komentarz